Haberler

KIŞ AYLARININ VAZGEÇİLMEZİ

By Mart 12, 2020 No Comments

4 mevsimin belirgin bir şekilde yaşandığı Türkiye’de havanın soğumaya başlamasıyla birlikte kış turizminin olduğu bölgeler ziyaretçi akınına uğramaktadır. Ülkemizin ilk kayak merkezlerinden biri olan Bolu Kartalkaya da bu ziyaretçi akınına uğrayan bölgeler arasında yer almaktadır.

 

İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlere olan yakınlığıyla avantajlı bir konumda bulunan Bolu Kartalkaya, muhteşem doğası ve kayak, snowboard gibi sporların en iyi şekilde deneyimlenmesini sağlayan imkanlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Kış ayları boyunca ulaşımda herhangi bir aksaklık yaşanmaması da ziyaretçilerin Bolu Kartalkaya’yı tercih etmesini sağlıyor. Eteklerinde yaylalar bulunan Kartalkaya, karlar altında sergilediği eşsiz doğasının yanı sıra, yaz aylarında canlanan doğasıyla da güzelliğini sergilemeye ve doğa yürüyüşü gibi aktivitelerle ilgi çekmeye devam ediyor.
Kar kalınlığı 3 metreyi bulan Kartalkaya’nın zirvesi yaklaşık olarak 2200 metre yüksekliktedir. Bolu Kartalkaya’nın otelleri ise yine yaklaşık olarak 2000 metre yükseklikte bulunmaktadır.

Özellikle kış mevsiminde kayak, kızak ve snowboard gibi sporların düşkünlerini ağırlayan oteller yüksek doluluk oranlarına ulaşmaktadır. En yüksek doluluk oranlarından birine sahip olan ve verdiği kaliteli hizmetlerle müşterilerini memnun eden otellerden bir tanesi Kaya Hotels & Resorts bünyesinde bulunan Dorukkaya Ski & Mountain Resort’tur.


Önemli tatil merkezlerinden biri olan Dorukkaya Ski & Mountain Resort misafirlerine her şey dahil konseptiyle hizmet vermektedir. Dağ ve pist manzaralı oda seçenekleri bulunan Dorukkaya Ski & Mountain Resort misafirlerine harika bir deneyim yaşatmayı ilke edinmiştir.

 

Rahatınız için dizayn edilen odaları, lezzetine doyum olmayan ürünlerle bezenmiş restoran ve barları ve günün yorgunluğunu atabileceğiniz spa merkeziyle Dorukkaya Ski & Mountain Resort, bembeyaz ve huzur dolu bir ortamda tatil yapmak isteyenler için mükemmel bir imkan sunuyor. Onur Halı ve Confetti Carpets işbirliğiyle lobisinde ve restoranında  en güzel ürünlerin kullanıldığı Dorukkaya Ski & Mountain Resort, sektörün önde gelen otellerinden biri olma özelliğini taşıyor.

 

Dorukkaya Ski & Mountain Resort’un dekorasyonuna bambaşka bir dokunuş yapan Confetti Carpets halıları, otelin ambiyansına özel olarak tasarlanmış desenleri ve özenle seçilmiş renkleriyle mekanda sıcacık bir ortam yaratmayı amaçlamış ve otel müşterileri tarafından da beğeniyle karşılanmıştır.

 

Leave a Reply