Haberler

İstanbul’da Londra’dan Bir Esinti: Confetti Carpets Kalitesi The Townhouse’da

By Aralık 10, 2021 Şubat 14th, 2022 No Comments

Eşsiz tasarımları ve kalitesi ile Confetti Carpets, İstanbul’un en şık mekânlarını süslemeye devam ediyor. Zengin model ve renk yelpazesi ile birbirinden farklı konsept ve projelerde kullanıma uygun, konforlu bir mekân deneyimi sunan Confetti Carpets ile modern şıklığın keyfini sürenlere bir yenisi daha eklendi. İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni İngiliz’i The Townhouse kaliteli iç mimarisi, leziz tatları ve eksiksiz hizmeti ile konuklarını ağırlarken, kullandığı mekân halılarında Confetti Carpets’ı tercih etti.

İngiliz pub kültürünün kendine has ev ortamı hissini koruması, The Townhouse’un da temel esin kaynağı. Kaliteli sunum ve tasarımın yanında yaratılan sıcaklık ve konfor algısı ile The Townhouse’u Anadolu Yakası’nın en iddialı ve gözde mekânlarından biri yapmaya yetiyor. Geçtiğimiz Nisan ayında İstanbul Suadiye’de kapılarını açan The Townhouse tasarımını kaliteli ve konforlu bir alan deneyimi sunan Confetti Carpets ile buluşturarak konuklarına sunduğu asil dekorasyonunu adeta tamamlıyor.

Confetti Carpets ile Konforlu bir Pub Deneyimi The Townhouse’da

Üst kalite gastro publarından esinlenilerek tasarlanan The Townhouse, misafirlerine sunduğu konforlu ev ortamı deneyimi ile sanki çok uzun zamandır buradaymış hissi veren bir mekân. Gerçek bir İngiliz barı atmosferine sahip The Townhouse’daki sıcaklık ve konfor, mobilyalar ve aksesuarlarla desteklenirken; benzersiz tasarımlara sahip, kaliteli ve şık Confetti Carpets ile de taçlandırılıyor.

Barı ve Mutfağıyla İddialı Bir Yer: The Townhouse

The Townhouse modern ve konforlu tasarımı ile konuklarına görsel bir şölen sunarken, barı ve mutfağı ile de İstanbul’un en iddialı publarından. İstanbul Anadolu Yakası’nın İngilizi The Townhouse, geleneksel İngiliz kültüründe sadece bir şeyler atıştırıp içki içilebilecek bir mekânın çok daha ötesinde bir menüye sahip. The Townhouse geleneksel İngiliz publarındaki konforlu atmosfer kültürüne sadık kalarak konuklarına sunduğu menüyü zenginleştiriyor. Böylece, iddialı bir gastro bar olarak Londra’nın bu kültürünü İstanbul’a taşıyor.

Sonuç: The Townhouse’un Şık Gastro Bar Konsepti ile Confetti Carpets Kalitesi Bir Arada

Suadiye’de Londra’dan bir esinti arayanlar için The Townhouse kaliteli menüsü, sunumu ve dekorasyonu ile konuklarını adeta büyülüyor. İngiliz kültürünün gastro publarından esinlenilerek tasarlanmış mekânda, konforlu ve şık pub atmosferini deneyimleyecek, zengin menüsü ile lezzetin keyfini çıkaracak; geniş renk ve desen seçeneklerinden mekânın konseptine en uygun Confetti Carpets halılarının The Townhouse’un asaletini adeta tamamladığını göreceksiniz.

Leave a Reply