Misyon & Vizyon

Vizyonumuz
Vizyonumuz saygı duyulan, uluslararası, ilgi uyandıran bir şirket olmak; markalarımız ve ürünlerimizle mevcut pazarda sürdürülebilirliğimizi garanti altına almak.

Misyonumuz
Kalite ve tasarımı bir araya getiren halılarımızı ulusal ve uluslararası farklı proje alanlarında kullanıma sunmak.

Değerlerimiz
Üretim ve işletme modellerimiz ile doğaya ve insana saygı duyuyoruz.
Sorumluluk sahibiyiz.
Tutkulu, meraklı ve yenilikçi bir bakış açısına sahibiz.
Sonsuz tasarım ilkemiz şıklığı ve özgürlüğü temsil ediyor.
Yetenekli ve deneyimli bir kadroyla çalışıyoruz.
Müşteri odaklıyız.
Sözlerimizden ve dürüstlüğümüzden ödün vermeyiz.

Hedefimiz
Müşterilerimiz beklentisinin ötesinde kalite ve servis sunmak, personelimiz için devamlı olarak kendilerini geliştirebilecekleri ortamlar sağlamak.

İlkelerimiz
En önemli varlığımız insanımız. Biz güçlüysek beraber güçlüyüz. Bu yüzden ilkemiz, en iyi insan kaynağını her ne pahasına olursa olsun bulup eğitmek, kurumumuza ve ülkemize kazandırmaktır. Arzumuz ise, insanımızın kariyerinin birinci gününden son gününe kadar sürekli gelişime, eğitime açık ve tecrübe odaklı olmasıdır. Bütün personelimiz Confetti ailesinin bir üyesidir. Kurumumuzun büyük hedeflerine ulaşması için takım çalışması ilişkimizin süreklilik kaynağıdır.

İlişkilerimiz
Personelimizle, müşterilerimizle tedarikçilerimizle ilişkilerimizin esası; karşılıklı saygı, güven ve kazanç üzerine kurulur.

Müşterilerimiz
İşimize her sabah gelmemizin tek sebebi en değerli kazancımız olan müşterilerimizdir.

Başarımızın tek ve vazgeçilmez kaynağı, sahip olduğumuz ve olacağımız müşterilerimize beklentilerinin ötesinde hizmet vermek, müşterilerimizin vazgeçilmez tedarikçileri arasında olabilmektir.

Gelişme
Anlık değişmekte olan pazarlarda, daha iyi servis ve teknoloji işimizin temel taşıdır. Kurum kültürümüzde imkânsız sözcüğüne yer olmadığı için biz teknoloji, kalite ve servis anlamında imkânsızı başarmak için çalışırız.

Sonuç
Biz Confetti ailesi olarak, her zaman en iyisini yapmak ve de bulunduğumuz ve bulunacağımız dünya piyasalarında müşterilerimizin en güvendiği tedarikçi olabilmek için çalışıyoruz.