Haberler

EVDE GİBİ HİSSET: THE BRIDGE WROCLAW

By Mart 16, 2020 No Comments

Polonya’nın Güneybatısında yer alan Odra nehrinin üzerine kurulmuş ve tarihi dokusuyla dikkat çeken Wroclaw kenti, Polonya’nın dördüncü büyük şehri olup, köklü bir geçmişe sahiptir.

 

 

Tarihi yapısı sayesinde turistler tarafından yoğun ilgi gören şehirde birbirinden güzel oteller de yer alıyor. Wroclaw’ın kalbinde Ostrów Tumski bölgesinde bulunan The Bridge Wroclaw bu otellerden bir tanesi. Şehrin merkezinde yer alan butik otel, Odra nehrine ve tarihi kent merkezine bakan 184 oda ve süite sahip.

 

 

The Bridge Wroclaw oteli, misafirlerini evlerinde gibi hissettirmenin yanı sıra, kaliteli bir otel hizmeti sunmayı amaçlamıştır. Sıcak, samimi ve bir o kadar da özgün iç mimarisiyle otel, misafirlere unutulmaz deneyimler yaşatıyor.

 

Confetti Carpets olarak, otelin hedeflediği özgün ve moden mimari tasarıma büyülü dokunuşları yapmış, odaların ambiyansına özel olarak tasarladığımız parça halılarla misafirlerin kendini değerli hissetmesine katkı sağlamış bulunmaktayız.

 

 

Confetti Carpets’ın The Bridge Wroclaw için ürettiği halılar; otellerde yalnızca duvardan duvara ürünlerin değil, aynı zamanda parça halıların da doğru müdahaleler ve doğru bir bakış açısıyla kullanıldığında ne kadar şık görüneceğini kanıtlar niteliktedir.

Leave a Reply