Detaylı bilgi için
sizi arayalım

Otel Halıları

Dünyanın dört bir yanında satışı olan Confetti, ürettiği duvardan duvara otel halılarıyla tercih ediliyor. Farklı renk ve model alternatifleri bulunan Confetti duvardan duvara halılar bulunduğunuz mekanın dekorasyonuna en uygun modelleri sunuyor.

Anti-statik, antibakteriyel ve alerji yapan madde içermeyen yapıya sahip Confetti halılar, kalabalık alanlarda ortaya çıkabilecek mikrobik sağlık sorunlarının oluşumunu da engelleyerek güvenilir bir ortam oluşturuyor.

Eğlence Alanları

Eğlence alanları için ihtiyaç duyduğunuz tüm halı modelleri.

Gerek hijyenik gerekse kir tutmamasından ötürü son yıllarda en çok tercih edilen halı çeşidi olan Confetti eğlence mekanlarına hem şık bir hava katıyor hem de misafirlerin sağlığını yakından düşünüyor.

Birbirinden farklı desen ve renk seçenekleriyle ortama farklı bir hava ve kalite katan proje halıları uzun yıllar zemininizi kaplayacak.Gün içerisinde binlerce insanın ayak bastığı eğlence mekanlarında Confetti güvencesiyle uzun yıllar kullanım keyfini yaşayacaksınız.

Eğitim Kurumları

Confetti Carpets, kalabalık alanlarda ortaya çıkabilecek mikrobik sağlık sorunlarının oluşumunu engelliyor. Antibakteriyel özelliğiyle eğitim kurumlarının yapı taşında büyük önem taşıyan Confetti Eğitim Kurumu Halıları zor aşınan yapısıyla uzun yıllar kullanım imkanı sunuyor.

Karşılama Salonu ve Restoran Halıları

Karşılama Salonu ve Restoran Halısı üretiyoruz.

Confetti, otel ve restoran gibi büyük mekanlara şık, konforlu ve uzun ömürlü çözümler sunuyor. Başta mimarlara olmak üzere modern çözümler sunan Confetti, özellikle kokuyu hapseden yapısıyla kalabalık mekanların tercihi oluyor. Anti-statik, antibakteriyel ve alerji yapan madde içermeyen özelliği ile de kalabalık mekanlarda güvenli bir ortam sağlıyor.

Confetti, farklı desenli ve estetik halıları ile karşılama salonları ve restoranlara şık çözümler sunarken, uygulama yapılan ortamlara yepyeni bir hava katıyor.

Deniz Taşıtları

Confetti Carpets leke tutmayan, antibakteriyel, anti-statik ve ıslandığında koku yapmayan özellikli halılarıyla Yat ve Marina halı döşemelerinde en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Birçok farklı modeli ile uygulanan bölgeyi koruma altına alan Confetti Carpets ayrıca farklı renk seçenekleri ve modelleri ile şıklığı yeniden tanımlıyor.

Projenize uygun çözümü beraber bulalım.

Detaylı bilgi için sizi arayalım