Haberler

Duvardan Duvara Confetti

By Nisan 12, 2017 No Comments

Confetti, duvardan duvara proje halılarıyla turizm ve eğlence sektörüne faaliyet gösteren otel ve restoran gibi büyük mekanlara şık, konforlu ve uzun ömürlü çözümler sunuyor.

Turizm ve eğlence sektöründe faaliyet gösteren otel, restoran gibi büyük mekanların mimari projelerinde tercih edilen Confetti, kütüphane, okullar ve anaokulları gibi eğitim alanlarına da duvardan duvara halılarıyla mimari proje desteği vermeye başlıyor.

Duvardan duvara proje halılarıyla başta mimarlara olmak üzere modern çözümler sunan Confetti, 2014-2015 koleksiyonuyla mekanlarda tasarım ve şıklığı bir araya getiriyor. Otel, restoran gibi binalarda da mekan sahipleri ve mimarların çözüm ortağı olmaya devam edecek.

KALABALIK MEKANLARIN TERCİHİ

Confetti’nin proje tasarım ekibi tarafından mekanlara özel olarak tasarlanan Confetti duvardan duvara proje halıları, özellikle kokuyu hapseden yapısıyla kalabalık mekanların tercihi oluyor. Anti-alerjik, anti-statik ve anti-bakteriyel, yanmazlık özelliği ile de kalabalık mekanlarda meydana gelebilecek küçük kazalara karşı güvenli bir ortam sağlıyor.