Haberler

Confetti Carpets Manama’nın Kalbinde

By Mart 1, 2022 No Comments

Confetti Carpets halıları global tasarımlara kattığı şıklıkla fark yaratmaya devam ediyor. Manama’nın kalbinde rüya gibi bir konaklama imkânı sunan Waterbay’in eşsiz tasarımını tamamlama rolü modern ve özel tasarımları ile yine Confetti Carpets’ın oluyor. 

Bahreyn Krallığı’nın en prestijli adası Bahreyn Körfezi’nde yer alan Waterbay lüks tasarımı, muhteşem körfez manzarası ve merkezi konumu ile ziyaretçilerine konfor ve huzuru bir arada sunuyor. İç ve dış mimarinin uyumundan, civardaki popüler alışveriş merkezlerine Bahren Körfezi üzerinden su taksisi ile ulaşılabilme şansı tanımasına kadar her ince detayın düşünüldüğü Waterbay’de Confetti Carpets proje halıları kullanılıyor. Bu özel otelin değerine değer katan Confetti Carpets halılarının tasarımı ise Bahreyn Körfezi’nin sakin sularının güzelliğinin bir yansıması olarak su motifi ile tasarlanıyor.

Confetti Carpets’ın Özel Tasarımları

Benzersiz renk ve desen çeşitliliği ile Confetti Carpets otel halıları farklı projeler için özel olarak tasarlanıyor. Geleneksel, modern, minimalist ve lüks, birbirinden farklı tasarıma uygun motifleri ile Confetti Carpets ürünlerinin değişmeyen özelliği ise kaliteli, dayanıklı oluşu. Bu özel projede ise Confetti Carpets Waterbay’in minimalist ve şık iç mimarisini süslüyor. 

Kolay temizlenebilirlik, ses yalıtımı ve ısı yalıtımı gibi modern otellerin çeşitli ihtiyacına çözüm sunan Confetti Carpets projelere özel stil sahibi tasarımlarıyla göz dolduruyor.

İç ve Dış Tasarımın Uyumunda Confetti Carpets Motifleri

Waterbay’in geniş ve ferah camlarından görünen harika manzara ile iç dekorasyon arasındaki uyuma dikkat ediliyor. İçeri ve dışarının birlikte deneyimlendiği bu görkemli ambiyansa Confetti Carpets otel halıları da kalitesi ve şıklığı ile eşlik ediyor. Confetti Carpets bu defa eşsiz Bahreyn Körfezi’ni temsil eden, tavanda da bulunan su deseni ile birebir uyumlu halılar tasarlayarak görkemli Waterbay’in modern tamamlayıcısı oluyor. 

 

Leave a Reply