HAKKIMIZDA

1994 yılında banyo halısı üretimiyle faaliyete başladığımız banyo halısı sektörüne, 2014 yılında duvardan duvara ve  üretimimizi de ekleyerek yıllık 4,800,000 m2 halı üretim kapasitemizle sektörde yerimizi almış olduk.

72.000 m2 kurulu alandan oluşan Düzce Entegre tesislerimizde 250 çalışanımız ile hizmetimizi sürdürüyoruz.

Yatırımlarımıza bir yenisini daha ekleyerek Proje Halısı üretimimiz ile otellerin ihtiyaçlarına kısa zamanda özgün çözümler sunuyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana yaşam alanlarının tercih edilen markası olarak, halı ve ev tekstili sektöründeki başarılarımıza yenilerini ekleyerek hedeflerimizi büyütmeye ve amaçlarımızı gerçekleştirmeye emin adımlarla ilerlemekteyiz.
DİĞER MARKALARIMIZ


Confetti markamızla Banyo Halısı, Çocuk ve Eğitim Halısı, Dekoratif Mat ve Yolluk halısı üretimi yapıyoruz. 40 ‘tan fazla ülkeye ihracat gerçekleştiriyor ve Türkiye’nin 250 farklı noktasına ürünlerimizi ulaştırıyoruz. Kaliteli üretimimizle dünya ülkelerinin tanıdığı ve tercih ettiği marka olmanın gururunu taşıyoruz.”

 

 

Büyüyen ve gelişen iş hacmimizle birlikte üretimimize yeni markamızla devam ediyoruz. Çelebizade Cami Halısı ve Yurt Halısı, sektördeki rekabeti fırsata dönüştürerek yeni yatırımlarımızla yoluna devam etmektedir.

 

 

2015 yılında yatırımlarını geliştirmeye devam eden Confetti, yeni çalışmalarına Çim Halı üretimini de ekledi. Sürekli gelişime yönelik çalışmalarıyla ürün gamı ve teknolojisini geliştiren Confetti farklı çim halı modelleriyle zemin ve saha kaplaması yapmak isteyenlerin çözüm ortağı oluyor.

 


Orijinal ürünlerimizi en iyi fiyatlarla ve sahip olduğumuz uzmanlığımız ile birlikte, en güvenilir teknolojik alt yapıyı kullanarak hizmetinize sunuyoruz. Ürün bilgileri konusunda en zengin ve en güncel bilgiyi sizlerle paylaşıyoruz. Siparişlerinizin en kısa sürede sevkiyatını sağlamak için gerekli tüm alt yapıya sahibiz.